Пост опубликован: 30-09-2021

БК Паріматч. Ставки на бокс

Слід зазначити, що далеко не всі види спорту викликають непідробний інтерес у ставочніков. До цих пір достовірно невідомо, чому на один вид спорту люди роблять велику кількість прогнозів, а інший ігнорують. Швидше за все, це пов’язано з привабливістю самого спорту, адже чим популярніше ту чи іншу спортивну подію, тим більше ставок відбувається на його результат.

На бокс можна робити ставки тут https://pm.ua/uk/boxing , цей вид спорту можна віднести до тих, інтерес до яким ніколи не згасає. Завдяки цьому, він досить цікавий і для букмекерських контор, які пропонують своїм клієнтам укласти парі на, хто стане переможцем зустрічі двох боксерів на рингу. Крім того, сьогодні є можливість не просто робити «сухі» ставки на переможця, а й прогнозувати, в якому раунді відбудеться нокаут, чи буде зустріч виграна за очками або шляхом технічного нокауту, тотал раундів більше / менше тощо.

Що враховувати при ставках на бокс в БК Паріматч?

Будь-прогноз на бокс в БК Паріматч може здатися звичайним вгадування того, як будуть розвиватися події на рингу, проте в дійсності це повноцінна робота професіонала, який при скоєнні ставки повинен враховувати безліч факторів і аспектів.

Особливості ставок на бокс полягають в наступних моментах:

1. Варто забути про статистику або, по крайней мере, не приділяти їй велику увагу. Статистичні дані застосовуються практично у всіх видах спорту, але тільки не в боксі. Тут необхідно аналізувати статистику в останню чергу, приділивши першочергову увагу нинішнього рівня суперників.
2. Не можна робити і, так звані, інтуїтивні ставки, адже на дистанції це призведе до програшу всього банку. Беттор повинен володіти глибокими знаннями щодо даного виду спорту, боксерів, які виходять на ринг, слід враховувати наявні травми спортсменів, мотивацію і інші чинники, які можуть вплинути на результат зустрічі.
3. Результат бою в багатьох випадках вирішують судді, які по ходу протистояння виставляють бали за виграні боксерами раунди. Слід враховувати і той факт, що в деяких матчах судді свідомо налаштовані на те, щоб віддати титул певного спортсмену.
4. Коефіцієнти на боксерів з європейських країн можуть бути трохи завищені, ніж варто скористатися звичайним гравцям букмекерських контор.

Бокс цікавий і непередбачуваний, але в той же час він може стати прибутковим видом спорту не тільки для самих боксерів, а й для вас, якщо ви робите ставки в букмекерських конторах і дотримуєтеся певної стратегії. Важливо навчитися не тільки розбиратися в особливостях боксу, але і грамотно управляти своїм капіталом, що дозволить залишатися в плюсі ​​навіть тоді, коли у вас буде лузова серія з декількох програшів поспіль.

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

БК Паріматч. Ставки на бокс