Пост опубликован: 09-02-2022

Особливості та види ставок на бокс https://pm.ua/uk/boxing в БК Паріматч

Ставимо на бокс в БК Паріматч

Ставки на бокс — перспективний напрямок для онлайн-гравців, який приваблює користувачів з різним досвідом. Варто відзначити, що бокс відмінно підходить для новачків та досвідчених прихильників ставок.Щоб мати гарний результат, граючи на спортивних ставках, важливо постійно відстежувати новини боксу та зміну форми суперників майбутнього поєдинку. За посиланням https://pm.ua/uk/boxing можна швидко перейти до ставок на цей вид спорту в онлайн-конторі Паріматч

Ключові особливості ставок на бокс

Крім попереднього аналізу та знання особливостей обраних змагань, важливо дотримуватися робочої стратегії та правильно розпоряджатися бюджетом. Досвідчені гравці намагаються розробляти власні стратегії.

Для проведення аналізу перед майбутніми ставками рекомендуємо також відвідати сайт Паріматч Україна, щоб отримати доступ до результатів минулих поєдинків конкретних спортсменів. Вся інформація відображається у розділі «Результати». Початківцям також важливо враховувати, що поєдинки у легкій вазі практично завжди йдуть майже 12 раундів. Бої у тяжкій вазі часто закінчуються нокаутом або іншим методом набагато раніше, тому і раундів у цьому випадку буде мало.

Види ставок на бокс

Бокс буває професійним та аматорським. Ставки зазвичай роблять на професійні бої – аматорські змагання букмекерські компанії включають у пропозицію неохоче: високий ризик недооцінки сил бійців та отримання збитків від програвших користувачів.

Перелік основних ставок наступний:

  • Парі на результат поєдинку – коли необхідно визначити, хто переможе в бою або поєдинок закінчиться нічиєю.
  • Ставка на тотал раундів – коли потрібно визначити, скільки повних раундів триватиме бій, тобто точна кількість раундів, або тотал раундів у бою.
  • Ставка на вид перемоги – потрібно вибрати, як закінчиться бій, за очками чи перемогою нокаутом – достроковою перемогою.
  • Парі на переможця раунду – коли необхідно визначити, хто переможе у певному раунді.
  • Ставка на нокдаун — потрібно вгадати, чи буде один із супротивників відправлений в нокдаун Це означає потужний удар, при якому боксер спирається на ринг коліном, рукою, ліктем або іншою частиною тіла, тобто додатковою точкою опори, крім ступнів.
  • Ставка на кількість очок – коли необхідно здогадатися, яку кількість очок набере учасник протягом бою.

Ставки на бокс — захоплююче заняття, що вимагає від гравця глибоких знань про дисципліну та поточні тренди.

Добавить комментарий
Особливості та види ставок на бокс https://pm.ua/uk/boxing в БК Паріматч