Пост опубликован: 01-08-2022

Повний посібник із символів слотів

Як і багато азартних гравців до вас, ви, швидше за все, почали свій шлях з класичних слотів. Ви знаєте їх – старі автомати із фруктами, розкиданими на барабанах. Згодом ці ігри перетворилися на сучасні відеослоти, які ми всі знаємо та любимо.

Тепер у вас більше ліній виплат, більше барабанів та більше видів символів, ніж будь-коли. І в цій статті ви дізнаєтеся все про типи символів, доступних у слотах.

Щоб дізнатися більше про елементи слотів та інші особливості, ознайомтесь з нашою збіркою особливостей слотів тут. Не забувайте, що всі ці символи пропонують як безкоштовні ігрові автомати, так і слоти на гроші.

Що таке символи слотів?

Символ слота – це, по суті, одна з найважливіших речей у слот-грі. Вони формують виграшні комбінації та приносять вам відповідну виплату. Крім того, це ще й спосіб для розробників заявити про себе. Наприклад, ви знаєте, що граєте в слот NetEnt, якщо символи гладкі та чіткі, з грайливою ноткою.

Символи слотів — це спосіб розробника залучити гравців. Давайте подивимося правді у вічі — коли ви прокручуєте список 3D-слотів, ви, швидше за все, оберете той, який має гарне візуальне оформлення та гарні символи. Можна сказати, що реєстр символів грального автомата – це як обкладинка книги, яку ви розглядаєте, перш ніж вибрати, де зробити ставку.

Який найстаріший символ ігрового автомата?

Можливо, для багатьох це стане сюрпризом, але найстаріший символ ігрового автомата був частиною слота. Натомість символи гральних автоматів, які ви бачите сьогодні, спочатку були піктограмами покеру. Покерні автомати та колеса удачі були дуже популярні в Америці XIX століття. Вони були настільки популярними, що їх можна вважати попередниками сучасних гральних автоматів.

Коли наприкінці 1800-х років з’явилися перші озброєні бандити, вони запозичили багато з цих старих ігор. На барабанах перших гральних автоматів можна побачити символи гральних карт. Так що ні, фрукти не є найстарішими символами в ігрових автоматах.

Види символів гральних автоматів

У наші дні існує так багато видів символів гральних автоматів, що новачок, напевно, заблукає в них. Але саме тому ми тут! Щоб провести вас через цей дивовижний світ слотів та їх функцій. По суті існує кілька основних типів символів, які діляться на дрібніші категорії.

Стандартні символи слотів

Перед тим, як ми перейдемо до спеціальних, ми повинні пройти через стандартні символи слотів. Це пов’язано з тим, що ви бачитимете їх частіше. Ці стандартні символи різняться залежно від типу ігрового автомата, у який ви граєте. Якщо ви граєте у фруктові автомати, стандартними символами будуть вишні, виноград, лимони, сливи та дині. У сучасних слотах стандартними символами будуть значки гральних карт (від 10 до A).

Символи розкиду в слотах

Символи розкиду завжди були частиною класичних і сучасних слотів. Ці символи зазвичай оплачуються більше, ніж стандартні, особливо, якщо вам вдається випасти більше двох на лінії виплат. Зазвичай ці скатери виконують лише одну функцію — запускають режим гри Free Spins. Скаттер зазвичай є символом, відмінним від інших.

Дикі символи слоту

Дикі символи слота можна уявити собі як джокери у картковій грі. Вони замінюють всі інші значки на барабанах, крім скаттерів та бонусних символів. Вони зазвичай є найоплачуванішими значками, що приносять чудові виплати, особливо якщо вам вдасться висадити п’ять штук на лінії виплат.

Бонусні символи слоту

Бонусні символи слота відрізняються від скаттерів та вайлдів. Хоча вони можуть не запускати безкоштовні обертання, вони дають вам різні бонусні раунди. Зазвичай це міні-ігри, в які ви можете грати, крім безкоштовних обертань, щоб збільшити свій виграш.

slotsymbols

Коли йдеться про фруктові автомати, ці значки зазвичай представлені символом бару ігрового автомата. У цьому випадку вони не запускають бонусні раунди, але дають вам більші виграші.

Заключні думки про символи слотів

Насамкінець слід сказати, що символи гральних автоматів — це найважливіша характеристика грального автомата. Чи то стара чи нова гра, у будь-якій з них на барабанах є ці барвисті значки. Будь то фрукти, що апетитно виглядають, або блискучі символи гральних карт, вони ніколи не пропадуть зі слот-ігор.

І незалежно від того, які символи приваблюють вас, ви можете випробувати деякі нові слоти на нашому сайті. Коли ви освоїтеся в конкретному слоті та захочете покращити свій досвід, ви можете оновити його у нашому розділі «Слоти на реальні гроші».

Добавить комментарий
Повний посібник із символів слотів