Пост опубликован: 01-08-2022

Day and Night від True Lab Games: чого чекати?

Новий сезон, нові традиції! Ми придумали захоплюючу ідею: починаючи з цього моменту, щомісяця ми вибиратимемо переможця у номінації «Гра місяця». Отже, давайте відкриємо цю нову традицію з нашим першим переможцем: День та ніч.

Цей чарівний відеослот повністю відновив нашу віру в слоти на єгипетську тематику, довівши, що така поширена тема, як Єгипет, все ще може надихати на створення оригінальних слотів, які можуть запропонувати багато в плані розваг і призів. Day and Night – одна з нових слот-ігор, розроблених True Lab Games, яка вийшла ще у серпні 2020 року. Попри це, навіть досі для слота доступні бонуси за реєстрацію.

Докладніше про True Lab Games

True Lab – це ліцензований MGA iGaming провайдер, який з’явився у рамках групи True Flip. Їхні ігри пропонують унікальний геймплей та бонуси, доповнені справжнім високоякісним зображенням. Вони також оптимізовані під HTML5 і доступні у всій їхній партнерській мережі.

True Lab – це розробник ігор, який робить ставку на візуальну якість, унікальні промо-механіки та комфортну волатильність гри. І ми вважаємо, що вони виконали фантастичну роботу зі створення нашої гри-переможця місяця «День і ніч».

Приєднуйтесь до битви епічних масштабів

Day and Night розповідає історію двох богів, Ра та Бастет, і запрошує нас приєднатися до їхньої битви за шанс виграти епічні призи. Згідно з міфологією, Ра — володар дня, а Бастет — володарка ночі. Барабани в слоті True Lab розташовані таким чином, що ця зіткнення двох богів виглядає дуже переконливо.

Коли ви завантажите гру, на екрані з’являться барабани, які рівномірно розділені між днем та вночі. По ходу гри з’являтимуться вайлди Ра та Бастет. Як тільки кількість Ra Wilds перевищить кількість Bastet Wilds, денний бік візьме барабан з нічного боку і зробить його Wild, і навпаки. Коли всі шість барабанів будуть на одній стороні, вам буде надано 10 безкоштовних обертань.

Day and Night True Lab Games

Цей слот 6×4 має низьку волатильність та RTP 96,38%, що означає, що ви можете не поспішати насолоджуватися цією грою та чекати від неї частих виплат. Day and Night пропонує досить широкий діапазон ставок, який починається від 0,2 EUR і може досягати 280 EUR.

Заключні думки

У наш час, коли більшість слот-ігор можуть похвалитися великою кількістю бонусних функцій, дуже цікаво зустріти слоти, які обертаються навколо однієї, дуже переконливої механіки, що диктує результат гри.

Це одна з головних причин, чому ми вибрали Day and Night як наш перший переможець конкурсу «Гра місяця», але не єдина. Спробуйте зіграти в цей чудовий слот на комп’ютері або мобільному пристрої, в залежності від того, що ви надаєте перевагу, і ми впевнені, що ви знайдете ще більше причин полюбити його!

Добавить комментарий
Day and Night від True Lab Games: чого чекати?